O mnie

Monika Łaszkiewicz-Gruszka jest doświadczonym radcą prawnym i rzeczoznawcą majątkowym. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz była stypendystką Radboud University w Holandii.

Od 2012 roku prowadzi własną praktykę, początkowo jako adwokat, a od 2015 r. wykonując zawód radcy prawnego. Jej profesjonalizm został dodatkowo wzmocniony w 2022 r., kiedy to zdobyła uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.

Jej główny obszar praktyki zawodowej obejmuje prawo nieruchomości, sprawy majątkowe oraz spadkowe. Jest ponadto specjalistką w dziedzinie odszkodowań za szkody wynikłe z wypadków i innych zdarzeń losowych. Ma na swoim koncie wiele udanych spraw dotyczących roszczeń związanych z utratą wartości nieruchomości oraz rozstrzyganiem sporów nieruchomościowych. Dodatkowo, w ramach swojej oferty, świadczy usługi związane ze sporządzaniem i analizą umów najmu, w tym najmu komercyjnego, umów dzierżawy i innych dotyczących nieruchomości.

Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego pozwalają na zapewnienie Klientom szerszego wachlarza usług począwszy od wyceny gruntów i działek zabudowanych, po prowadzone doradztwo w obrębie nieruchomości.

Monika Łaszkiewicz-Gruszka jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Blog

Z naszym blogiem prawo staje się zrozumiałe dla każdego!

Zakup działki – co trzeba sprawdzić?

22.11.2023

Zakup działki – co trzeba sprawdzić?

Czytaj więcej
Umowa najmu mieszkania – na co zwrócić uwagę w umowie?

18.11.2023

Umowa najmu mieszkania – na co zwrócić uwagę w umowie?

Czytaj więcej
Wypadek komunikacyjny – i co dalej?

15.11.2023

Wypadek komunikacyjny – i co dalej?

Czytaj więcej

MONIKA ŁASZKIEWICZ-GRUSZKA

Oferujemy profesjonalną obsługę prawno-doradczą, aby pomóc Klientom rozwiązać wszelkie trudności i osiągnąć zamierzone cele. Służymy fachową pomocą i wsparciem. Działamy z zaangażowaniem, rzetelnością i troską o interesy naszych Klientów.

MONIKA ŁASZKIEWICZ-GRUSZKA